W środę 8 listopada z okazji zbliżającego się święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, mieliśmy okazję gościć kilka osób z grupy rekonstrukcyjnej GRH.

Jest to grupa fascynatów historii, mody i motoryzacji, zrzeszona w Automobilklub Morski.
Możecie skojarzyć tę grupę z Dzień dobry TVN albo z rekonstrukcji historycznych, na przykład z corocznej imprezy D-Day Hel. Tematem przewodnim spotkania w naszej szkole była turystyka w II Rzeczypospolitej. Uczniowie mogli zobaczyć ciekawe artefakty pochodzące z tego okresu. Spotkanie było bardzo udane. Mamy nadzieję, że nie jest ono ostatnie w naszej szkole.

Szczególne podziękowania należą się Ani Chrościckiej, która była inicjatorką tego przedsięwzięcia. Aniu, gratulujemy pasji!

oprac. Małgorzata Rydelek


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki